Viešbutis „Alanta“ yra nedidelis, tačiau jaukus trijų žvaigždučių šeimos valdomas viešbutis, atvėręs duris 1997 metais. Siekiant atnaujinti interjerą ir pagerinti svečių gyvenimo sąlygas buvo renovuotas 2012 metais. Viešbutis išsiskiria savo jaukumu, šilta namų atmosfera bei elegantiška aplinka.
 

Viešbutis „Alanta“ įsikūręs prestižiniame Žaliakalnio rajone, ramioje Alantos gatvelėje, vos 2 km nuo Kauno miesto centro ir 800 metrų nuo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų. Tai – ideali vieta tiems, kurie vertina privatumą ir ramų poilsį verslo kelionės ar laisvalaikio metu – toliau nuo miesto šurmulio, tačiau pakankamai arti svarbių konferencinių centrų, lankytinų Kauno miesto ar pasilinksminimo vietų.
 

Tai puiki vieta atvykusiems pailsėti verslo žmonėms, parodų, seminarų, sportinių varžybų dalyviams ar laikinojoje sostinėje savaitgalius praleidžiantiems svečiams.
 

Viešbutyje yra numatytas saugomas automobilių parkavimas, tad Jūsų saugumas ir konfidencialumas garantuojamas.
 

Viešbutyje galima atsiskaityti grynais pinigais, banko pavedimu ir kreditinėmis kortelėmis: Visa Card, Master Card, Euro Card, Maestro.

 

Atstumai nuo viešbučio:

 

 

 VIEŠBUČIO PASLAUGOS: 

 

Kodėl „Alanta“?